ویزیت پزشک متخصص در خانه- یزد

در دنیای پرمشغله امروز، گاه یافتن زمان و انرژی برای مراجعه به مطب پزشک و دریافت خدمات درمانی دشوار می‌شود. ترافیک سنگین، شلوغی مطب‌ها، و دشواری‌های حمل و نقل، به ‌ویژه برای سالمندان، بیماران ناتوان، و افراد دارای معلولیت، این چالش را دوچندان می‌کند.

ویزیت پزشک متخصص در خانه راه حلی نوین برای رفع این مشکل است. این خدمت به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به خروج از خانه، از خدمات تخصصی و باکیفیت پزشکی بهره‌مند شوید.

برای دریافت ویزیت پزشک متخصص در خانه یزد، می توانید از طریق ثبت اطلاعات در فرم موجود در این محتوا و یا شماره تماس ۰۳۵۳۸۲۵۲۲۵۶ شرکت خدمات پزشکی و پرستاری در منزل توانا  شهر یزد که این خدمات را ارائه می دهند اقدام کنید و با ویزیت پزشک متخصص در خانه، می توانید در آسایش و سلامتی کامل، از خدمات تخصصی و با کیفیت پزشکی بهره مند شوید.

ویزیت پزشک متخصص در خانه- یزد

 

برای ویزیت پزشک متخصص در خانه یزد، می‌توانید از خدمات شرکت‌ خدمات پزشکی و پرستاری در منزل توانا در شهر یزد که در این زمینه فعالیت می‌کنند استفاده کنید. این شرکت با همکاری پزشکان متخصص در رشته‌های مختلف، امکان ویزیت در خانه را برای شما فراهم می‌کنند. برای استفاده از این خدمات، می‌توانید به وب‌سایت این شرکت‌ مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید.

در این روش، پزشک متخصص با تمام تجهیزات لازم به خانه شما مراجعه می کند و پس از معاینه، تشخیص و تجویز دارو، مراقبت های لازم را به شما رائه می دهد.

کدام نوع ویزیت پزشک متخصص در خانه انجام می شود؟

 

انواع ویزیت پزشک متخصص در خانه:

 • ویزیت عمومی:

پزشک عمومی می تواند طیف وسیعی از خدمات را ارائه دهد، از جمله معاینات، تشخیص، درمان و پیشگیری. آنها همچنین می توانند آزمایش ها را تجویز کنند و داروها را تجویز کنند و می‌تواند در خانه شما معاینات اولیه را انجام دهد، علائم شما را بررسی کند، و در صورت نیاز، شما را به متخصص مربوطه ارجاع دهد.

 • متخصص عفونی :

متخصص عفونی پزشکی است که در زمینه تشخیص و درمان بیماری های عفونی تخصص دارد. این بیماری ها توسط میکروب هایی مانند باکتری، ویروس، قارچ و انگل ایجاد می شوند.

 • متخصص اطفال:

متخصص اطفال در زمینه مراقبت از کودکان تخصص دارد. آنها می توانند طیف وسیعی از شرایط را درمان کنند، از جمله عفونت های گوش، سرماخوردگی و آنفولانزا.

 • متخصص گوش و حلق و بینی :

متخصص گوش، حلق و بینی پزشکی است که در زمینه تشخیص و درمان بیمارهای مربوط به گوش، حلق و بینی تخصص دارد. این بیماری ها شامل عفونت های گوش، کم شنوایی، سرگیجه، مشکلات تنفسی و… می شود.

 • متخصص داخلی :

متخصص داخلی در زمینه تشخیص و درمان بیماری های مربوط به بزرگسالان تخصص دارد. این بیماری ها شامل بیماری های قلبی عروقی ، گوارشی، تنفسی، غدد، متابولیسم، کلیوی و… می شود. استفاده از خدمات متخصص دراخلی در خانه می تواند در تشخیص و درمان بیماری های مختلف بسیار مفید باشد.

 • متخصص ارتوپد:

متخصص ارتوپد در زمینه سیستم اسکلتی عضلانی تخصص دارد. آنها می توانند طیف وسیعی از شرایط را درمان کنند، از جمله آرتروز، شکستگی و آسیب های ورزشی.

 • متخصص روانشناسی:

متخصص روانپزشک در زمینه سلامت روان تخصص دارد. آنها می توانند طیف وسیعی از شرایط را درمان کنند، از جمله افسردگی، اضطراب و اسکیزوفرنی.

 • متخصص طب اورژانس :

متخصص طب اورژانس در تشخیص و در مان بیماری ها و آسیب های حاد در محیط خانه تخصص دارد. این متخصصان می توانند در شرایط اضطراری پزشکی مانند سکته قلبی، سکته مغزی، تنگی نفس و… به بیمارانی که قادر به مراجعه به بیمارستان نیستند کمک کنند.

 • متخصص فیزیوتراپی :

متخصص فیزیوتراپی در زمینه تشخیص و درمان  بیماری ها و آسیب های مختلف با استفاده از روش های فیزیکی مانند ورزش، ماساژ و الکتروتراپی تخصص دارد. این متخصصان می توانند به بیمارانی که دچار مشکلات اسکلتی عضلانی، دردهای مزمن، آسیب های ورزشی و… هستند کمک کنند.

 • متخصص طب ورزشی :

 متخصص طب ورزشی در زمینه تشخیص و درمان آسیب های ورزشی و ارتقای عملکرد ورزشی تخصص دارد. این متخصصان می توانند به ورزشکاران در هر سطحی، از مبتدی تا حرفه ای، کمک کنند.

 • ویزیت آزمایشگاهی:

برخی شرکت‌ها امکان انجام آزمایش‌های مختلف در خانه را نیز فراهم می‌کنند.

 • ویزیت هولتر:

برخی شرکت‌ها امکان انجام هولتر نوار قلب در خانه را نیز فراهم می‌کنند.

 • خدمات پرستاری :

شامل تزریقات، پانسمان، مراقبت از زخم و… ارائه می کنند.

 • دیالیز در خانه :

 برخی از این شرکت ها برای افرادی که مبتلا به نارسایی کلیه هستند این خدمات را انجام می دهند.

خدمات پزشک متخصص در خانه یزد شامل چه مواردی است؟

 

خدمات پزشک متخصص در خانه یزد به نوع تخصص پزشک، شرایط بیمار و نیازهای وی بستگی دارد. با این حال، به طور کلی می توان خدمات پزشک متخصص در خانه را به دسته های زیر تقسیم کرد:

 1. معاینه :

پزشک متخصص بیمار را مورد معاینه عمومی و تخصصی انجام می دهد. در این معاینه، پزشک علائم بیمار را بررسی می کند، شرح حال او را می شنود و فشار خون، ضربان قلب، دمای بدن و معاینه گلو، گوش و سایر علائم حیاتی بیمار را اندازه گیری می کند.

 1. تشخیص :

پس از معاینه، پزشک متخصص با توجه به علائم بیمار، شرح حال او و نتایج معاینه، تشخیص خودر را ارائه می دهد و در برخی موارد، ممکن است پزشک برای تشخیص دقیق تر، آزمایش های ساده ای مانند آزمایش خون یا ادارا را در خانه انجام دهد.

 1. درمان :

پس از تشخیص، پزشک متخصص درمان مناسب را برای بیمار تجویز می کند. درمان ممکن است شامل تجویز دارو، ارائه مراقبت های ویژه و اختصاصی، آموزش نحوه مصرف داروها و… باشد.

 1. مراقبت های پس از ویزیت :

در برخی مواقع ممکن است بیمار به مراقبت های پس از ویزیت نیاز داشته باشد. شرکت ارائه دهنده خدمات ویزیت پزشک متخصص در خانه مانند، شرکت خدمات پزشکی و پرستاری در منزل توانا در شهر یزد می تواند خدمات پرستاری مانند تزریق، پانسمان، مراقبت از زخم و… را به بیمار ارائه دهد.

 1. خدمات جانبی :

که شامل تزریقات و سرم تراپی و پانسمان زخم و نوار قلب و… می شود.

 

نحوه ارائه خدمات ویزیت پزشک متخصص در خانه یزد

 

نحوه ارائه خدمات ویزیت پزشک متخصص در خانه یزد :

 1. انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات:

شرکت های مختلفی خدمات ویزیت پزشک متخصص در خانه را ارائه می دهند. قبل از انتخاب شرکت، از سابقه و مجوز شرکت اطمینان حاصل کنید و تعرفه های شرکت های مختلف را با هم مقایسه کنید. نظرات و تجربیات سایر کاربران را در مورد شرکت های مختلف مطالعه کنید.

 1. ثبت درخواست:

می توانید به صورت آنلاین یا تلفنی درخواست ویزیت پزشک متخصص در خانه را ثبت کنید. در هنگام ثبت درخواست، باید اطلاعاتی مانند نوع تخصص مورد نیاز، تاریخ و زمان مورد نظر، آدرس خانه و … را ارائه دهید.

 1. اعزام پزشک:

در زمان و تاریخ تعیین شده، پزشک متخصص به خانه شما اعزام می شود. پزشک معاینات لازم را انجام می دهد، علائم شما را بررسی می کند و در صورت نیاز، آزمایش یا دارو تجویز می کند.

 1. پرداخت هزینه:

هزینه ویزیت پزشک متخصص را خانه پرداخت کنید.

همچنین برای کسب ثبت سریع در خواست خود می توانید با شماره تماس ۰۳۵۳۸۲۵۲۲۵۶  و یا فرم های موجود در این محتوا برای شرکت خدمات پزشکی و پرستاری در منزل توانا شهر یزد تماس حاصل فرمایید.

 

تجهیزات مورد نیاز ویزیت پزشک متخصص در خانه

 

تجهیزات مورد نیاز ویزیت پزشک متخصص در خانه به نوع تخصص پزشک و خدماتی که ارائه میدهد بستگی دارد و هر پزشک متخصص وسایل و تجهیزات مربوط به حوزه تخصصی خود را به همراه دارد. به طور کلی، تجهیزات زیر ممکن است برای ویزیت در خانه مورد نیاز باشد :

ست معاینه : شامل گوشی پزشکی، فشارسنج، دماسنج، چراغ قوه و… می شود.

تجهیزات ضدعفونی : شامل دستکش، ماسک، محلول ضدعفونی کننده و… می باشد.

دارو : در صورت نیاز، پزشک داروهای لازم را برای بیمار تجویز می کند.

کاغذ و قلم : برای نوشتن شرح حال بیمار و تجویز دارو.

دریافت خدمات ویزیت پزشک در خانه یزد چقدر زمان بر است ؟

 

زمان دریافت خدمات ویزیت پزشک در خانه یزد به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

منطقه سکونت شما: اگر در منطقه‌ای دور از مرکز شهر یا در ترافیک سنگین زندگی می‌کنید، ممکن است زمان بیشتری طول بکشد تا پزشک به خانه شما برسد.

نوع تخصص پزشک: پزشک عمومی معمولاً در عرض 1 ساعت به خانه شما می‌رسد، اما ممکن است برای ویزیت توسط متخصص یا فوق تخصص زمان بیشتری منتظر بمانید.

شلوغی شرکت ارائه دهنده خدمات: اگر شرکت ارائه دهنده خدمات شلوغ باشد، ممکن است زمان بیشتری طول بکشد تا نوبت شما برسد.

هزینه پزشک متخصص در خانه یزد

 

قیمت ویزیت پزشک متخصص در خانه یزد در سال 1403 به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند :

نوع تخصص پزشک : متخصصان مختلف  تعرفه های متفاوتی دارند. به طور کلی، پزشکان فوق تخصص تعرفه های بالاتری نسبت به  متخصصان و پزشکان عمومی دارند.

منطقه سکونت بیمار : تعرفه های ویزیت در مناطق مختلف یزد و استان ها متفاوت است. به طور کلی، تعرفه ها در شهرهایی مانند یزد و کلان شهرها و شهرهای پر جمعیت بیشتر است.

نوع خدمات ارائه شده : خدمات مختلفی مانند ویزیت، معاینه، نوار قلب، تزریق و…  تعرفه های متفاوتی دارند.

شرکت ارائه دهنده خدمات : شرکت های مختلف ارائه دهنده خدمات ویزیت و پزشکی و پرستاری در خانه تعرفه های متفاوتی دارند.

 بیمه درمانی : اگر بیمه درمانی داشته باشید ممکن است بخشی از هزینه ویزیت را پوشش دهد.

برای اطلاع دقیق از قیمت و تعرفه های ویزیت پزشک متخصص در خانه یزد با شرکت خدمات پزشکی و پرستاری در منزل توانا در شهر یزد تماس حاصل فرمایید.

 

پزشک متخصص در خانه بیمار چه نکاتی را باید رعایت کند؟

 

نکاتی که باید در هنگام ویزیت پزشک متخصص در خانه بیمار رعایت شود شامل موارد زیر است :

 • ضدعفونی کردن تجهیزات پزشکی بعد از استفاده
 • شستشوی کامل دست ها قبل و بعد از معاینه
 • استفاده از دستکش و ماسک
 • معاینه دقیق بیمار و بررسی شرح حال او
 • ارائه توضیحات کامل و واضح به بیمار
 • تجویز داروهای مناسب و ضروری
 • حفظ حریم خصوصی بیمار
 • برخورد مناسب و صبوری هنگام ویزیت و معاینه
 • ارائه خدمات باکیفیت و مطلوب

مزایای  ویزیت پزشک متخصص در خانه

 

 چند تا ازمزایای ویزیت پزشک متخصص در خانه را برای شما آورده ایم :

 1. صرفه جویی در وقت و هزینه : با حذف تردد به مطب پزشک، در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنید.
 2. کاهش خطر ابتلا به عفونت : در خانه خطر ابتلا به عفونت های بیمارستانی و سایر بیماری ها را به حداقل می رسانید. این روش برای بیمارانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند بسیار مفید است.

3 . راحتی : بیمار می تواند در محیط امن و آرام خانه خود تحت معاینه و درمان قرار بگیرد. نیاز به جابجایی و تردد به مطب پزشک وجود ندارد و این روش برای افراد مسن، ناتوان، یا ساکنان مناطق روستایی که به مراکز درمان دسترسی آسان ندارند، بسیار مفید است.

4 . دسترسی آسان تر به مراقبت : این روش برای بیمارانی که به دلیل مشغله زیاد، ناتوانی حرکتی یا بیماری های عفونی، امکان مراجعه به مطب پزشک را ندارند مفید است.

5 . مراقبت های ویژه : در این روش، پزشک می تواند با توجه به شرایط و نیازهای بیمار، مراقبت های ویژه و اختصاصی را ارائه دهد. برای سالمندان، کودکان، معلولان و ناتوانی جسمی و بیماران دارای بیماری های خاص، امکان دریافت مراقبت های ویژه در خانه فراهم می شود.

6.بیماری های عفونی : برای جلوگیری از انتشار بیماری های عفونی، ویزیت در خانه برای بیماران مبتلا به این بیماری ها توصیه می شود.

برای انتخاب شرکت خدمات پزشکی و پرستاری مناسب به چه مواردی باید دقت کنیم ؟

 

انتخاب شرکت خدمات پزشکی و پرستاری مناسب برای مراقبت از بیمار خود در خانه می تواند دلهره آور باشد. برای انتخاب درست باید به موارد زیر دقت کنیم :

 • مجوز رسمی از وزارت بهداشت
 • سابقه فعالیت
 • بیمه
 • تنوع خدمات
 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی
 • پشتیبانی و پاسخگویی
 • تعرفه خدمات
 • موقعیت مکانی
 • مراجعه به نظرات بیماران

سوالات متداول در مورد ویزیت پزشک متخصص در خانه

 

چه خدماتی در ویزیت پزشک متخصص در خانه ارائه می شود ؟

 

 • معاینه عمومی و تخصصی بیمار
 • بررسی علائم و شرح حال بیمار
 • اندازه گیری فشار خون، ضربان قلب، دمای بدن و معاینه گلو و گوش
 • انجام ازمایش خون و ادرار و تشخیص بیماری ها و شرایط مختلف
 • تجویز دارو و درمان های مناسب و آموزش نحوه مصرف دارو و مراقبت از خود
 • تزریقات و سرم درمانی و…

هزینه ویزیت پزشک متخصص در خانه چقدر است ؟

 

 • نوع تخصص پزشک
 • منطقه محل سکونت
 • خدمات ارائه شده
 • شرکت ارائه دهنده خدمات
 • بیمه درمانی

مزایای ویزیت پزشک متخصص در خانه چیست؟

 

 • صرفه جویی در وقت و هزینه
 • کاهش خطر ابتلا به عفونت
 • دسترسی آسان تر به مراقبت
 • مراقبت های ویژه

 

 معرفی شرکت خدمات پزشکی و پرستاری در منزل توانا یزد

 

شرکت خدمات پزشکی و پرستاری در منزل توانا شهر یزد

 آدرس : یزد, میدان شهدای محراب, ابتدای بلوار دانشجو

تلفن : ۰۳۵۳۸۲۵۲۲۵۶

 

ویزیت پزشک متخصص در خانه یک راه حل مناسب برای افرادی است که به دلیل مشغله زیاد، ناتوانی در حرکت، بیماری های عفونی و یا سایر شرایط، امکان مراجعه به مطب پزشک را ندارند. این روش مزایای متعددی مانند راحتی، صرفه جویی در وقت و هزینه،  دسترسی آسان و… را به همراه دارد.

درنهایت، انتخاب روش ویزیت پزشک متخصص در خانه به شرایط و نیازهای شما بستگی دارد.

امیدواریم این اطلاعات برای شما مفید باشد.

 

5/5 - (1 امتیاز)
به بالا بروید